ליצירת קשר | 054-2326000
החברה להתחדשות נתניה

לתיאום פגישה:

09-7731003

התחדשות עירונית בנתניה

החזון

מדובר במהפכה. חברה אחת הממוקדת במטרה אחת בעיר אחת: ליצור נתניה מסעירה, מרתקת, יפה ומודרנית. להחיות מחדש את האזורים הישנים של העיר. להעניק לתושבים איכות חיים גבוהה וחוויית מגורים חדשה ומודרנית.

 

ההזדמנות

יש לנו הזדמנות נדירה ליצור שינוי. ליצור מרחב חיים חדש במרקם החי והנושם של העיר בה אנו חיים. נתניה הפכה לאחת מהערים האטרקטיביות ביותר בישראל. עיר שהפכה למוקד משיכה למבקשים לגור קרוב לרצועת החוף היפה בישראל, בעיר תוססת, תיירותית, צבעונית וזורמת. לצד ההשקעה בהקמת שכונות חדשות בעיר, לקחה על עצמה החברה להתחדשות עירונית, בעידוד העירייה, להחיות מחדש את השכונות הוותיקות. הזדמנות נדירה לייצר סביבת חיים אורבנית חדשה לפרט, לקהילה, לעסקים, למקומות עבודה ותעסוקה.

 

העשייה

ליבת העיר היא התושבים. רווחתם. גייסנו את מיטב הכוחות מהמובילים בתחום ההתחדשות העירונית בכלל ו”פינוי-בינוי” בפרט, על מנת לחדש את מרכז העיר, במתווה של “פינוי-בינוי” במסגרת לוח זמנים קצר, תוך שיתוף פעולה מלא של הדיירים ועירית נתניה.

 

התוצאה

בניית הבניין בפרויקט פינוי בינוי, המלווה לכל אורך הדרך על ידי הרשות המקומית, משתקמות שכונות ותיקות ופני העיר מקבלים צביון אחיד של עיר מודרנית, יפה ומסודרת. במסגרת פרויקט פינוי בינוי באזורכם, יקומו מבנים חדשים שיחליפו את המבנים הקיימים, תוך הגדלת מספר הדירות ושיטחן. אחת מהדירות החדשות תהיה שלכם, במקום זו הנוכחית. במהלך הקמת הבניינים החדשים, תשוקם מחדש כל התשתית העירונית, לרבות תשתיות מים וביוב, כבישים, מדרכות, גינות ציבוריות ועוד, לרווחתם המרבית של התושבים ובעלי הדירות.

בניית הבניין שלכם מחדש, הרחבת הדירות ושדרוג הגנים הציבוריים והתשתיות, ישפרו ללא היכר את רווחת חיי היומיום שלכם ואת סגנון חייכם. הכול, ללא עלות מצידכם...

 

הרווח שלכם

· בניין יציב וחדיש
· בטיחות ובטחון לכם ולבני משפחתכם
· דירה חדשה, גדולה יותר מדירתכם הישנה

· מעלית
· מרפסת מרווחת
· חניה רשומה בטאבו
· חדר ממ”ד
· לובי מפואר
· מפרט טכני ברמה ובסטנדרטים הגבוהים של החברה וזהה לדירות אותן מוכרת החברה בפרויקט
· תשתיות חדשות
· פיתוח סביבתי
· מימון להובלת הדירה הלוך וחזור
· שקט נפשי וביטחון מלא משלב התכנון הראשוני ועד לסיומו של הפרויקט.
· ערך הדירה שלכם עלה מבלי שהשקעתם שקל!